ARTKAFKON Kocaeli’de

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Manşet » ARTKAFKON Kocaeli’de

ARTKAFKON Kocaeli’de

Merkezi Bursa olan Artvin-Ahıska-Batum Konfederasyonu’na (ARTKAFKON) bağlı Kocaeli Artvin ve Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu’nun İzmit Alemdar Caddesi’ndeki 4 katlı yeni merkezinin açılışı geniş bir katılımla gerçekleşti.

Açılışa, Konfederasyon Genel Başkanı Bahadır Celal Manasoğlu, Bursa ARTKAF Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Konfederasyon yönetim kurulu üyeleri Yüksel Odabaş, Feyyaz Demir ile İstanbul Federasyonu üyeleri Mehmet Yüzüak, Şahin Altun, Kocaeli Milletvekilleri, milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yöneticileri katıldılar.

Kocaeli Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu açılışta yaptığı konuşmasında Kocaeli’ndeki faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu. ARTKAFKON Genel Başkanı Bahadır Celal Manasoğlu da, Bursa’dan Kocaeli‘ne tüm hemşehrilerinin selamlarını iletirken “Kocaeli Federasyonumuza bu güzel merkezi kazandıran Başkanımıza ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yöresel ikramların yapıldığı, Artvin Halk oyunlarının oynandığı Kocaeli Artvin ve Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu’nun yeni merkezinin açılış töreni, her partiden milletvekili adaylarının samimi sohbetleri ve güzel temennileriyle tamamlandı.

Yorum yapın