NOSAB ve NİLSİAD Ailesi İftar’da Buluştu

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Bursa » NOSAB ve NİLSİAD Ailesi İftar’da Buluştu

NOSAB ve NİLSİAD Ailesi İftar’da Buluştu

Nilüfer ve Sanayici İş İnsanları Derneği (NİLSİAD) ve Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) Müteşebbis Heyeti ile çalışanları iftar programında bir araya geldi.

NOSAB İdari Hizmet Binası yerleşkesindeki Gastro Sanayi’de gerçekleştirilen iftar programı ile Ramazan Ayı’nın bereketini paylaşmanın sevincini yaşadıklarını belirten NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez, “Birçok alanda ve çalışmalarımızla Bursamıza, ülke ekonomimize güç veren bölgemizde hizmet veren yöneticilerimiz ve çalışanlarımızla bir araya gelerek, ramazan sevincini birlikte yaşamak istedik. Geçtiğimiz yıl yaşanan deprem felaketleri nedeniyle İftar organizasyonumuzu gerçekleştirmemiştik. Bu yıl tekrar bir aradayız. Bu vesile ile tüm İslam Alemi’nin Ramazan Ayı’nı kutluyorum” dedi.

NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras ise birlik ve beraberlik içinde yürüttükleri çalışmalarını iftar sevinci ile taçlandırarak, bir arada olmanın memnuniyetiyle hedef ve çalışmaları yolunda motivasyonlarını güçlendirdiklerini söyledi. Aras, “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz iftar programımızı geçen yıl yapmamıştık. Bu kaynağı, 6 Şubat depremi dolayısıyla ilimize gelen depremzedelere ayırarak onlara erzak götürmüştük. Bu yıl kalabalık bir aile olarak yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kutsal ayın tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yapın