Sedat Yalçın: “Tarım ve Hayvancılıkta Ticaret Köprüleri Kuracağız”

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Bursa » Sedat Yalçın: “Tarım ve Hayvancılıkta Ticaret Köprüleri Kuracağız”

Sedat Yalçın: “Tarım ve Hayvancılıkta Ticaret Köprüleri Kuracağız”

YRP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın, MUŞ İLDER’i ziyaret etti. Yalçın; “Bursa ile Muş, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı illeri arasında tarım ve hayvancılıkla ilgili ticaret köprüleri kuracağız. Yöre derneklerimiz ile bu süreçleri birlikte yöneteceğiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın, Muş İli Kültür Eğitim Kalkındırma Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni (MUŞ İLDER) ziyaret etti. Ziyarette Nilüfer Belediye Başkan Adayımız Zeynep Candan Albayrak, Osmangazi Belediye Başkan Adayımız Yunus Koçak ve Yıldırım Belediye Başkan Adayımız Nimetullah Narman da hazır bulundu. Dernek Başkanı Mehmet Akif Bingöl, yönetim kurulu ve üyelerle Bursa üzerine sohbette bulunan Yalçın’ın projeleri büyük ilgi gördü.

“SÜRECİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Bursa ile Muş, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı illeri arasında tarım ve hayvancılıkla ilgili ticaret köprüleri kuracaklarını açıklayan Sedat Yalçın; “Bu illerimiz ile Bursa’nın kaliteli ve uygun fiyatlardan et ihtiyacını karşılayacak etkili bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Yöre derneklerimiz ile bu süreçleri birlikte yöneteceğiz” ifadesini kullandı. “Güzel Bursa’mızda hemşehri olduğumuz herkesin düşüncesi bizim için önemli” diyen Yalçın; “Otizm köyü, kentsel dönüşümde hızlı modüler sistem önerimiz ve engelsiz şehir ofisi projemizin dernek üyeleri tarafından özel ilgi görmesi bizi ayrıca mutlu etti. Misafirperverlikleri için Başkan Mehmet Akif Bingöl ve üyelere teşekkür ederim” diyerek sözlerine son noktayı koydu.

Yorum yapın