Bursa İş Dünyası’ndan 100. Yıl Mesajı

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Ekonomi » Bursa İş Dünyası’ndan 100. Yıl Mesajı

Bursa İş Dünyası’ndan 100. Yıl Mesajı

Bursa iş dünyası temsilcileri Cumhuriyetin 100. yılını kutlayarak, büyük emek ve fedakarlıklarla kurulan ve bugünlere gelen Cumhuriyet’in ilelebet yaşaması için kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini kaydettiler.  

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından kazanılan Kurtuluş Savaşı’nın  ardından kurulan Cumhuriyetimizin 100. Yılına ulaşmak bizler için büyük mutluluk. Ülkemiz, kuruluşundan itibaren dünyada hep barışın ve istikrarın temsilcisi durumunda olmuştur. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da Türkiye, bölgemizde huzur ve barış adası olacaktır. Bu vesile ile Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını, Cumhuriyeti kuran o dönemin yöneticilerini, bağımsızlık savaşımızda cennet vatanımız uğruna hayatını kaybeden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, şükran ve özlemle anıyoruz.

BUMKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ülfet Öztürk

Gazi Mustafa Kemal Atatürk,  silah arkadaşları ve aziz milletimizin fedakarlıkları ile bugünlere gelen Cumhuriyetimizin ilelebet payitaht kalması için aynı azim ve fedakarlıkla çalışıyoruz ve güçlü geleceğimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yolda en büyük güç kaynağımız olan Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu, sadece bir milletin değil, aynı zamanda bir düşüncenin, bir idealin ve bir vizyonun zaferidir. Bu vizyon, çağdaş, demokratik, laik ve sosyal bir Türkiye’nin temellerini atmıştır. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu büyük değişimi gerçekleştirirken, milletimizin ortak değerlerine ve tarihine derin saygı duymuş, fakat aynı zamanda çağın gereksinimlerini de göz önünde bulundurmuştur. Bugün, Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü kutlarken, bizler de bu büyük vizyonun mirasını koruma ve geliştirme sorumluluğunu taşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha sevgi ve saygıyla anıyoruz.

BUMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gümüş

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümünü kutlamanın büyük mutluluğu içerisindeyiz. Biz BUMİAD üyeleri, pozitif bilim insanları olarak, her zaman bilimin, eğitimin, zekanın yanında, Cumhuriyetimizin kurucusu, devrimlerin öncüsü, çağdaş Türkiye’nin yönünü belirleyen ve yolunu açan Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde olduk, olmaya devam edeceğiz. Bu, Atatürk’e vermiş olduğumuz ve asla vazgeçmeyeceğimiz sözümüzün devamıdır.  Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girdiğimiz bu günlerde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşları ile şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha özlemle ve rahmetle anıyoruz.

BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Şençayır

Ülkemizin güçlü geleceğine katkı koymak için çalışan biz Cumhuriyet kadınları, Türkiye Cumhuriyeti’nin nice 100 yıllarının teminatı olacağız. Emin adımlarla Türkiye’yi hep birlikte güçlü geleceğine taşıyacağımıza olan inancımızla, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun.

TOSYÖV Bursa Şube Başkanı Yavuz Kazangil

Güzel ülkemizin geleceğinin teminatı sanayici ve üreticiler olarak Türkiye’nin aydınlık yarınlara ulaşması, her alanda olduğu kalkınmasını sürdürmesi için çok çalışıyoruz, çok çalışacağız. Cumhuriyetimizin nice güçlü yüzyıllara ulaşması dileğiyle, türlü fedakarlık ve emeklerle kurulan Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

BEKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldız

Bu güzel ülkenin kıymetini bilen, değer üretmek için çabalayan iş insanları olarak sorumluluğumuzun bilinciyle Cumhuriyetimizin nice yüzyıllara erişebilmesi, Türkiye’nin her alanda kalkınması için üzerimize düşeni yerine getirmeye çalışıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.

 İMSİAD Başkanı Şeref Demir

Türkiye Cumhuriyeti’ni bin bir zorlukla kuran, bugünlere getiren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına ve güçlü geleceğimizin teminatı aziz milletimize olan borcumuzun bilinciyle Cumhuriyetimizi ilelebet yaşatmak için çalışıyoruz ve durmadan çalışacağız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

ARSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Acar

Yüzüncü yaşına ulaşan Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılmanın yolunun çok çalışmaktan, bu güzel ülkeye değer katmaktan geçtiğini biliyor ve adımlarımızı bu bilinç ve sorumlulukla atıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin daha nice yüzyıllara emin adımlarla yürüyebilmesi dileklerimizle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Yorum yapın