Ahmet Kılıç: Türkiye’nin İkinci Yüzyılı İçin AK Kadrolarla Sahadayız

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Gündem » Ahmet Kılıç: Türkiye’nin İkinci Yüzyılı İçin AK Kadrolarla Sahadayız

Ahmet Kılıç: Türkiye’nin İkinci Yüzyılı İçin AK Kadrolarla Sahadayız

28. Dönem AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Kılıç, seçim çalışmalarını Karacabey’de yaptığı temaslarla sürdürdü.

14 Mayıs seçimlerine yönelik çalışmalarına devam eden 27. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili ve 28. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ahmet Kılıç, Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ve AK Parti İlçe yetkilileri ile birlikte, vatandaşlarla sohbet edip talep ve sorunlarını dinledi. Milletvekili Ahmet Kılıç, yaptığı esnaf ziyaretleriyle de 14 Mayıs seçimleri için destek istedi.
Milletvekili Ahmet Kılıç, “İl Yöneticilerimiz, ilçe başkanımız ve yöneticilerimizle esnafımızı ziyaret ederek hayırlı işler diledik. Emek veren, çalışan, mücadele eden sokak ve caddelerimizdeki gülen yüzümüz Karacabey esnafımızla güzel görüşmeler yaptık. Halkımız bizlere güveniyor, bizler de halkımıza inanıyoruz. Tüm dünyanın gözü ülkemizin üzerinde, AK Parti iktidarında son 20 yıllık süreçte yapılanlar ortada. Bursa’da yıllardır hepimizin hayali olan ilk yerli otomobilimiz olan TOGG’u ürettik. Türkiye’nin ikinci yüzyılında liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde daha büyük projeleri hayata geçirmek için AK kadrolarımızla sahadayız” dedi.

Yorum yapın