Dünya Şampiyonuna Bursa’da Yoğun İlgi

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Magazin » Dünya Şampiyonuna Bursa’da Yoğun İlgi

Dünya Şampiyonuna Bursa’da Yoğun İlgi

Dünya bilardo şampiyonu Semih Saygıner Bursa’da yeni faaliyete giren bilardo konseptli bistro mekanı Life Billiards Bistro’nun açılışına katılarak sevenleri ile buluştu.

Bursa’da Bilardo Şov
Bilardoda Türkiye’nin ve dünyanın en önemli isimleri arasına adını yazdırmış olan Semih Saygıner, Bursa’da mekan açılışına katıldı. Bursa’nın bilardo konseptli en modern bistrosu olma özelliği ile öne çıkan Life Billiards Bistro’nun açılışında başlama vuruşunu gerçekleştiren Semih Saygıner, elit ve analitik bir spor olan bilardonun sahip olduğu algının iyileşmesi ve 7’den 77’ye herkes tarafından sevilmesi için nitelikli mekanların açılmasını desteklediğini belirtti.

“Bursa Bir Bilardo Şehri”
Açılışa özel katılımcılara 3 bant bilardo şov sergileyen usta sporcu Saygıner “Gençlik yıllarımda Bursa’da çok zaman geçirdim ve Bursa’nın tam bir bilardo şehri olduğunu söyleyebilirim, Bursa’da bilardo tutkunlarının ne düzeyde fazla olduğunu bu güzel mekanın açılışında da bir kez daha görmüş olduk.” dedi. Bilardo sporunun eskiden yalnızca kahvehanelerde ve yer altı salonlarda oynandığını hatırlatan Semih Saygıner “Bilardonun hak ettiği değeri görebilmesi için uzun yıllardır emek vermekteyiz. Bilardo sporcularının emeklerinin yanında tesisleşme anlamında da yapılan yatırımlar ve sektör temsilcilerinin acacakları yeni nesil mekanlar oldukça önemli. Bu anlamda bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Life Billiards Bistro yüksek olanakları ile bilardo sporuna ve Bursa’ya değer kattı.” diye belirtti.

“Bayrağı Gençlere Teslim Etmek İstiyoruz”
Uzun yıllardır bilardo sporunu büyük bir onur ile icra ettiğini belirten Saygıner, “Life Billiards
Bistro’nun açılışına olan katılım mutluluk vericiydi. Özellikle bilardoya gönül vermiş gençlerin gösterdiği ilgi sporumuzun geleceğine dair daha da umutlanmamızı sağladı. Uzun yıllardır icra ettiğimiz bilardo sporunun bayrağını bugun buraya gelerek sevgilerini bir kez daha gösteren gençlerimize devretmek istiyoruz.” şeklinde ifade etti.

Bursa’nın Bilardo Konseptli En Modern Bistrosu Açıldı

Bursa’nın bilardo konseptli en modern bistro mekanı Life Billiards Bistro 1000 kişiyi aşkın katılımla bilardo severler ile buluştu. Açılış oyununu usta sporcu Semih Saygıner’in gerçekleştirdiği mekan açılışında değerlendirmelerde bulunan firma ortaklarından Ali Gülbay, bilardo tutkunlarına yeni nesil bir tesis sunduklarını belirterek, “Şehrimize yakışır bir mekan açabilmek için ortaklarımızla birlikte yoğun titizlikte bir süreci yönettik. Sürecimizin sonucunda ise emeklerimizin karşılığını aldığımızı bugün büyük üstad Semih Saygıner’in açılış oyununu oynadığı açılışımızda yaşanan yoğun katılım ve ilgiyle fazlasıyla gördük. Kentimizin olanakları açısından en gelişmiş ve modern özellikteki bilardo konseptli bistro salonunu açmaktan yana oldukça mutluyuz. Gönül verdiğimiz sporun bütün izlerini taşıyan mekanımızda bistro konseptindeki mutfağımız ve dekorasyonumuzla oldukça modern bir yapıya kavuştuk. Misafirlerimizin ister bilardo oynarken isterlerse de restoran ve kafe bölümümüzde vakit geçirirken kendilerini özel hissetmelerini hizmet kalitemize motto edindik. Herkesi Life Billiards’a bekliyoruz.” dedi.

Milli sporcu Semih Saygıner’in yanı sıra çok sayıda yerel protokolü ve bilardo severi ağırlayan açılış programında Semih Saygıner’in şovu, imza töreni, ikramlar ve çok sayıda etkinliğin ardından sona erdi.

Yorum yapın