TÜGİAD Bursa Yaza Merhaba Dedi

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Magazin » TÜGİAD Bursa Yaza Merhaba Dedi

TÜGİAD Bursa Yaza Merhaba Dedi

TÜGİAD Bursa Şubesi’nin ‘Yaza Merhaba’ etkinliği bu yılda keyifli anlara sahne oldu. Şarkıcı Burak Şenöz’ün sahne aldığı gecede doyasıya eğlenen TÜGİAD üyeleri, keyifli anlar geçirdi.

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Yaza Merhaba’ etkinliğini bu yıl Balat Binicilik Kulübü’nde gerçekleştirdi. TÜGİAD Geçmiş Dönem Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu, TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Selim Baykal, TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı etkinlikte, TÜGİAD Bursa Şubesi Geçmiş Dönem Başkanları Onur Özkul, Ersoy Tabaklar ve Ahmet Parseker ile TÜGİAD üyeleri yer aldı. Şarkıcı Burak Şenöz’ün sahne aldığı etkinlik keyifli anlara sahne oldu. Geniş katılımla gerçekleşen etkinlikte, yoğun iş temposunun yorgunluğunu şarkılarla atan TÜGİAD üyeleri, eğlenceli bir gece geçirdi.
Gecenin sonunda sahneye gelerek bir konuşma gerçekleştiren TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Selim Baykal, “TÜGİAD ailesi olarak farklı etkinliklerle bir araya geliyoruz. Bugün de her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ‘Yaza Merhaba’ partimizde; hem günlük yaşamın stresinden biraz olsun uzaklaşmak hem de birlik beraberliğimizin pekişmesi adına güzel bir gece geçirdik. Türkiye’nin ilk ulusal ve tek
uluslararası genç iş insanları derneği TÜGİAD’ın her üyesi önemli işlere imza atıyor ve topluma örnek oluyor. Ülke olarak ekonomik anlamda zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde; üretimin aksamaması için fedakarca mücadele veren tüm üyelerimizi tebrik ediyorum. Böylesine güzel bir gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emek veren Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Keskin’e tüm TÜGİAD üyeleri adına ayrıca teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Yorum yapın