Löder Yararına Sosyal Sorumluluk Projesi “Yemek ve Ötesi”

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Sağlık » Löder Yararına Sosyal Sorumluluk Projesi “Yemek ve Ötesi”

Löder Yararına Sosyal Sorumluluk Projesi “Yemek ve Ötesi”

Onur Özkul tarafından LÖDER (Lösemili Çocuklara Yardım Derneği) yararına yapılan sosyal sorumluluk projesi geçtiğimiz günlerde start aldı. Bir hobinin, sürdürülebilir faydaya dönüşmesi umuduyla ortaya çıkan Yemek ve Ötesi’nin ana teması ise “Dostluk ortamı ve iyi yemek”.15 günde bir, çarşamba akşamları, sizin belirlediğiniz 6 kişiden oluşan grubu kendi evinde ağırlayan Onur Özkul, farklı lezzetleri deneyimlemek üzerine olan ilgisini misafirleriyle paylaşıyor.

LÖDER YARARINA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Lezzet yolculuğunda keyifli bir akşam geçirmekle kalmayacak aynı zamanda bir sivil toplum kuruluşuna destek olmuş olacaksınız. Katkılarınızın doğrudan LÖDER’e ulaşacağı bu organizasyon ile birçok çocuğun yaşamlarına dokunmuş olacaksınız. Onur Özkul, sizleri
belirlediğiniz altı kişilik bir grup halinde en özenli şekilde evinde ağırlayacak, sizler de memnuniyetiniz ölçüsünde, çocuklar için çalışan bir STK’ye destek olacaksınız.

LÖDER HAKKINDA

Uludağ Üniversitesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji Kliniği Bursa ve güney Marmara’da çocukluk çağı kanserlerini tedavi eden tek merkez. Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği (LÖDER), tedavi gören hastalara yardım amacıyla 1994 yılında kurulmuş, gönüllülerin oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur. Dernek gönüllülük esasına dayalı çalışmaktadır. Derneğin tüm gelirini bağışlar oluşturmaktadır. Bağışların tamamı hastalar yararına yapılan projelerde kullanılmaktadır.

Yorum yapın