Ahmet Kılıç Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Siyaset » Ahmet Kılıç Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Ahmet Kılıç Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti’li Ahmet Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti kadrolarının 21 yılda ülkeye çok sayıda eser kazandırdığını ve gençlerin önündeki birçok engeli kaldırdığını ifade etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Karacabey’de gençlerle bir araya gelen Milletvekili Ahmet Kılıç, “Gençlerimiz sizler bizim geleceğimizsiniz. Bugün dünyada dengeleri değiştiren İHA’larımız ve SİHA’larımızı yapan isimler sizler gibi bu ülkenin evlatları. Hepimizin hayali olan yerli otomobilimiz TOGG, Bursa sokaklarında.  TOGG’un bir vidasını dahi sıkan kardeşimiz kendisini gurur içinde hissediyor, bu gurur hepimizin. Bu gururu hisseden gençlerimiz bizden devraldıkları bayrağı daha ileriye taşımak noktasında çok gayret göstereceklerdir. Biz ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak gençlerimizin nitelikli hale gelmesini yönünde çalışıyoruz. Biz gençlerimizi sadece geleceğimiz olarak değil aynı zamanda bugünün de ortakları olarak görüyoruz.   Gençlerimiz dünyadaki gençlerle rekabet edecek seviyeye geldi. Hem teknolojide hem de pek çok dalda adından söz ettirecek projelere imza attı. Biz iz bırakan, üreten bir gençlik istiyoruz.  Bu gençliğin önünü açmak için seferber olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Gençlerimizi eğitim hayatlarını sürdürdüğü eski yurtları yeniden inşa ettik ve yurt yaşlarının ortalamasını aşağı çektik. Bakınız bütçemizden en büyük paylardan birisini eğitime ayırdık. Türkiye’nin her yerinde çok sayıda gençlik merkezi oluşturduk.  Öte yandan seçilme yaşı 18’e düşürüldük, eskiden ise ancak 30 yaşında seçilme hakkına sahip olunabiliyordu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere bakışını sadece yapılan bu faaliyetlere bakarak dahi anlayabiliriz” dedi.

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Erdem İşcan ve AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı üyelerinin de iştirak ettiği gençlik buluşması fotoğraf çekimi ve sohbetle son buldu.

Yorum yapın