AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’dan Seçim Mesajı

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Siyaset » AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’dan Seçim Mesajı

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan’dan Seçim Mesajı

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanı seçimleri öncesi sosyal medya hesabından seçmene ve teşkilata yönelik mesaj yayınladı. Yapılacak seçimlerin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Başkan Davut Gürkan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Hemşehrilerim,

Ülkemiz için dönüm noktası olacak tarihi bir seçimin arefesindeyiz.

Bizler 21 yıl önce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde asırlık hayalleri gerçeğe dönüştürmek için bir yola revan olduk.

Bugüne kadar teşkilatımızın her bir kademesiyle Bursa’mızın dört bir yanını dolaştık, dolaşmaya da devam ediyoruz. Sahada bizleri büyük bir coşku ve heyecanla karşılayan tüm Bursalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Şimdi bismillah diyerek son bir gayretle tempomuzu daha da arttıralım. Sahadaki çalışmalarımıza ek olarak telefon rehberimizdeki herkesi tek tek arayalım. Komşumuza, eşimize ve dostumuza doğrusunun AK Parti olduğunu anlatalım.

Evlatlarımızın geleceğine sahip çıkmak, 21 yıllık kazanımlarımızı daha da ileri taşımak için desteklerini isteyelim.

Ben inanıyorum ki Bursa’mız liderine sahip çıkacak. Ben inanıyorum ki Bursa’mız gururla tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet demeye devam edecek.

Bugüne kadar hep cumhurbaşkanımızın yanında olan siz değerli hemşehrilerimden 14 Mayıs’ta çok daha güçlü bir destek bekliyorum.

Türkiye Yüzyılı için yarın değil, hemen şimdi!

Rabb’im yar ve yardımcımız olsun.”

Yorum yapın