Gökdere Doldu Taştı

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Siyaset » Gökdere Doldu Taştı

Gökdere Doldu Taştı

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla Bursa’da gerçekleştirilen miting, son yıllardaki en kalabalık açık hava toplantısı olarak gündemdeki yerini alırken, CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan’dan da Bursalılara teşekkür geldi.

Özkan sosyal medyada yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı:

“Ne güzelsin Bursa, harikasın! Bursalılar adeta sel oldu, Gökdere’ye aktı… Sizin bu coşkunuz, bu enerjiniz, emin olun ki, Millet İttifakı’nın iktidara yürüdüğünün habercisidir. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanımız Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nu bağrına basan Bursalı hemşerilerimize teşekkürler.”

Özkan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri’nden başarıyla çıkacaklarını belirterek, “Bize güvenen, aydınlık ve özgür bir ülke hayallerimizi paylaşan Bursalı hemşerilerimize mahçup olmayacağız. Hedeflerimiz büyük. 85 milyonun Cumhurbaşkanı olmak üzere yola çıkan Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun çevresinde kenetlendik. 3 gün kaldı. İktidarı devralmaya hazırız” diye konuştu.

Yorum yapın