ARTKAFKON’dan AK PARTİ’ye Nezaket Ziyareti

Photo of author

Anasayfa » Haberler » STK » ARTKAFKON’dan AK PARTİ’ye Nezaket Ziyareti

ARTKAFKON’dan AK PARTİ’ye Nezaket Ziyareti

Artvin-Ahıska-Batum Dernekleri Konfederasyonu (ARTKAFKON) yönetimi AK Parti Bursa Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, ARTKAFKON Genel Başkanı Bahadır Celal Manasoğlu Konfederasyonu oluşturan Bursa, Kocaeli, İstanbul Federasyonlarını tanıttı.

ARTKAFKON Genel Başkanı Bahadır Celal Manasoğlu ile Artvin Vakfı Başkanı Doç. Dr. Adnan Demirci, Ahıska Türkleri Federasyonu Başkanı Ferman Muzaffer, ARSİYAD Başkan Yardımcısı Mürsel Özay ve konfederasyon üyeleri Av. Şerafettin Yavuz, Yüksel Köse, Ali Çağrı Demirel, İslam Dikbıyık’ın hazır bulunduğu ziyarette güncel konular ve yaklaşan seçimler değerlendirildi.

Ziyarette konuşan ARTKAFKON Genel Başkanı Manasoğlu, Türkiye’nin önünde çok önemli seçim süreçleri olduğunun altını çizerek, “Konfederasyonumuzu oluşturan Federasyon ve Derneklerimizin üyesi olan aday adaylarını destekleyeceğimizi ifade ediyoruz. AK Parti Bursa İl Başkanlığı ve Genel Merkez nezdinde de camiamızın taleplerinin değerlendirileceğine inanıyoruz” dedi. Manasoğlu sözlerinin devamında, ARTKAFKON’un çalışmaları ve gelecek dönem projeleri hakkında Başkan Davut Gürkan’a bilgi sunarak Artvin camiasının gücüne vurgu yaptı.
ARTKAFKON heyetinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Bursa il Başkanı Davut Gürkan da heyete teşekkür etti.

Yorum yapın