BUİKAD’tan Vali Demirtaş’a Ziyaret

Photo of author

Anasayfa » Haberler » STK » BUİKAD’tan Vali Demirtaş’a Ziyaret

BUİKAD’tan Vali Demirtaş’a Ziyaret

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Şençayır, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Şeyda Şençayır, geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti. Ziyarette derneğin çalışmaları hakkında bilgiler veren Şeyda Şençayır, tüm potansiyelleri ile Türkiye’nin öncü şehirlerinden olan Bursa’da kadınların iş yaşamlarındaki başarılarını perçinleyen, hedeflerine giden yolda onlara destek olan çalışmalar yaptıklarını belirtti.
Kadınların özverili çalışmaları ile Bursa ve ülke ekonomisine önemli katkılar sunduklarını ifade eden Şeyda Şençayır, bu alandaki çalışmaları sürdüreceklerini söyledi.
Vali Mahmut Demirtaş ise, Bursa’nın üretken ve dinamik yapısı, tarihi, doğal güzellikleri ile güzide bir şehir olduğunun altını çizdi. İş dünyasındaki kadınların Bursa’ya değer kattıklarını söyleyen Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, “Kadınların başarılarını takdirle takip ediyor ve destekliyoruz” dedi.

Yorum yapın