LÖSEV’den Bursa’da Yüzlerce Mutluluk Kolisi

Photo of author

Anasayfa » Haberler » STK » LÖSEV’den Bursa’da Yüzlerce Mutluluk Kolisi

LÖSEV’den Bursa’da Yüzlerce Mutluluk Kolisi

LÖSEV, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı dayanışmanın en yoğun yaşandığı Ramazan Ayında, gönüllü ve bağışçılarının destekleriyle Bursa’da ihtiyaç kolisi hazırlıyor. LÖSEV’e kayıtlı lösemili çocuklar ve ailelerinin evlerine ulaştırıyor. Ramazan Ayı boyunca koli koli mutluluk gönderimleri devam edecek.

“Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi gülümsetebilmek ibadetlerin en güzelidir”, düşüncesiyle her yıl binlerce ailenin sofrasını bereketle donatan LÖSEV, bu yıl da ara vermeden desteklerine devam ediyor.
LÖSEV Bursa İl Koordinatörü Aslı Metin Sakarya Ramazan gıda kolileri ile ilgili olarak; “Ramazan’da bütün Ailelerimizin sofralarını donatmak istiyoruz. Kolilerimizde lösemi ve kanserle mücadele eden bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacını karşılıyoruz. İçerisinde, salçadan kuru gıdaya, temizlik malzemelerinden giyime kadar bu dönemde ihtiyaçları olabilecek her yardımı iletiyoruz. Paylaşmanın, dayanışmanın arttığı Ramazan Ayında da ailelerimizin yanındayız ve herkesi böylesine anlamlı bir zamanda ailelerimize destek olmaya, bir çocuğun elinden tutmaya davet ediyoruz” dedi.

Bursa’nın Farklı Yerlerinden Büyük Koli Buluşması İçin Geldiler
LÖSEV’in koli koli mutluluk buluşmasına Bursa’nın dört bir yanından gelen gönüllüler, kanser hastalarına gidecek paketleri iyileşmiş gençler ve aileleri ile birlikte hazırladı. Paylaşmanın ve dayanışmanın ayı Ramazan’da yüzlerce koli el birliğiyle ailelere ulaştırılmak adına yola çıktı. LÖSEV, Türkiye genelinde 6 Milyondan fazla gönüllüsü ile farkındalık çalışmalarına devam ediyor.

Siz de Ramazan’da Lösemili Çocuklarımıza “Koli Koli Mutluluk” Hediye Edebilirsiniz
Ramazan ayı boyunca ailelerimize ilettiğimiz kolilerimizde kuru gıdadan et ve et ürünlerine kadar birçok çeşit bulunuyor. LÖSEV ’e kayıtlı ailelere gönderilmek üzere “Ben de bir paket almak istiyorum” diyorsanız aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

 Acil Yardım Paketi,
 Orta Aile Paketi,
 Büyük Aile Paketi,
 Mutlu Aile Paketi,
 Çok Sevinçli ve Zengin Büyük Aile Paketi,

Sizler de mübarek Ramazan Ayında Türkiye’deki bütün banka şubelerinin bağış ekranlarından, ülkemizin her köşesindeki PTT şubelerinden, LÖSEV Ofislerini arayarak ya da ziyaret ederek tüm faturalı hatlardan 3406’ya LÖSEV, BAĞIŞ, MÜCADELE, CAN, TUĞLA ya da 1998’e FİTRE yazıp bir SMS göndererek bağışınızı gerçekleştirebilir, bilgi almak için 0312 447 06 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Yine Detaylı bilgiye https://www.losev.org.tr/bagis/Ramazan.html linkinden ulaşabilir, yardımlarınızı iletebilirsiniz.

Yorum yapın