TEKSİDER’den BESOB’a Ziyaret

Photo of author

Anasayfa » Haberler » STK »  TEKSİDER’den BESOB’a Ziyaret

 TEKSİDER’den BESOB’a Ziyaret

Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi İş İnsanları Derneği (TEKSİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Ceyhan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte BESOB Başkanı Fahrettin Bilgit’i makamında ziyaret etti.

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) esnaf sarayında gerçekleştirilen ziyarette TEKSİDER’in çalışmaları hakkında bilgiler veren Nermin Ceyhan, sektöre, Bursa ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla çıktıkları yolda kısa sürede önemli bir mesafe kat ettiklerini belirterek, “Bursamız birçok ekonomik potansiyelinin yanı sıra aynı zamanda tekstil ve konfeksiyon sektörünün başkenti oma özelliği ile de öne çıkıyor. Bizler de bu bilinçle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sektörümüzde standart ve kalite çıtasını yükselterek sektör temsilcilerimizin günümüz şartlarında dünya ile rekabet edebilecek hale gelebilmesi için gerekli tüm çalışmaları sürdüreceğiz. Yalnızca sektörümüzün değil Bursamızın ve ülkemizin güçlü geleceğine giden yolda üzerimize düşen her görevi yerine getirmeye hazır olacağız. Bu yolda Bursamızın tüm dinamikleri ile işbirliklerine açığız” dedi.

BESOB Başkanı Fahrettin Bilgit ise sözlerine ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı. Bilgit, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte esnaf şehri Bursa’da üyelerine farklı bir ses, farklı bir vizyon katmak için yola çıktıklarını belirtti. TEKSİDER’in çalışmalarını yakından ve takdirle takip ettiklerini ifade eden Fahrettin Bilgit, Bursa’ya hizmet adına çalışan herkese her zaman destek vermeye hazır olduklarını söyledi. 

Yorum yapın