AK Parti İlçe Başkanı, Nilüfer Belediyesi’nin Deprem Dayanışmasını Gündemine Neden Aldı?

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Gündem » AK Parti İlçe Başkanı, Nilüfer Belediyesi’nin Deprem Dayanışmasını Gündemine Neden Aldı?

AK Parti İlçe Başkanı, Nilüfer Belediyesi’nin Deprem Dayanışmasını Gündemine Neden Aldı?

Nilüfer Belediyesi’nin depremzedeler için oluşturduğu dayanışmayı eleştiren Nilüfer AKP İlçe Başkanı Eşref Kurem ne yapmak istiyor?

Kurem’in sosyal medya paylaşımına tepki gösteren Nilüfer CHP İlçe Başkanı Fırat Yılmaz sosyal medya paylaşımına cevaben şunları yazdı. “Eşref Bey, bizim depremzedeler için kaybedecek tek bir saniyemiz bile yok. İçini fesada boğma.”

Kurem, paylaşımında “Nilüfer belediyesi depremzedeler için ise niye “şartsız” bağış istiyor” yazmıştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Nilüfer Belediyesi‘nin depremzedeler için topladığı şartsız bağışı eleştiren Bursa Nilüfer AKP İlçe Başkanı Eşref Kurem’e tepki Nilüfer CHP İlçe Başkanı Fırat Yılmaz’dan geldi.

Kurem’in paylaşımına Nilüfer CHP İlçe Başkanı Fırat Yılmaz’dan hızla yanıt geldi. Şartsız bağışın ne olduğunu açıklayarak sözlerine başlayan Yılmaz, şunları söyledi.

“Eşref Bey, partiniz depremzede yurttaşlarımız için doğru düzgün bir süreç yönetimi yapabilseydi Nilüfer Belediyesi’de Mart Meclisini bekleyip ‘Şartlı Bağış’ yetkisini meclisten alırdı. TV şovu ile 115 milyar toplanmasının üzerinden 1 hafta geçti. Ne yazıktır ki; deprem bölgesindeki mağdur vatandaşlarımızın en büyük derdi hala ‘ÇADIR‘. Yani anlayacağın Eşref bey, bizim depremzedeler için kaybedecek tek bir saniyemiz bile yok. İçini fesada boğma. Benim partimde depremzede namına gelen malzemenin, bağışın, paranın kuruşuna dokunmayı aklından geçirecek bir tek kişi bulamazsın. Sen de son cümleyi gönül rahatlığı ile kurabiliyor musun?”

Yorum yapın