HKMO’nun Geleneksel Gecesine Üyelerden Yoğun İlgi

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Sektör » HKMO’nun Geleneksel Gecesine Üyelerden Yoğun İlgi

HKMO’nun Geleneksel Gecesine Üyelerden Yoğun İlgi

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’nin (HKMO)  16. Dönem Geleneksel yemek organizasyonu, Podyum Davet’te gerçekleştirildi.HKMO Başkanı Başar Bulut, yönetim kurulu üyeleri,  Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan, STK  ve Akademik oda temsilcileri ile çok sayıda üye katıldı.

Gecenin açılışında konuşan HKMO Başkanı Başar Bulut, pandemi ve ekonomik dalgalanmanın her sektörü etkilediği gibi üyelerini de etkilediğini belirtirken, zor dönemleri aşmanın en önemli anahtarının ise dayanışma ve destek olduğunu söyledi.

Başkan Bulut sözlerinin devamında şöyle konuştu: “2022 yılını acısıyla, tatlısıyla geçirdik. 2023’e iyi başladık inşallah böyle devam eder. Aramızda çok genç meslektaşlarımız var. Hem meslektaşlarımızın arasındaki iletişimi arttırmak hem de bir araya gelerek özlem gidermek istedik. Katılım sağlayan destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Tüm dünyanın geçtiği bu zorlu dönemi biz de ancak dayanışarak en az hasarla atlatabiliriz.”

Meslekte 40 ve 25 yılını dolduran üyelere plaket takdim edildiği gecede ayrıca genç mühendislere de rozet takıldı. Gece, pasta kesimi ve üyelerin eğlenmesiyle devam etti. 

Yorum yapın