İsmet Büyükataman: Zillet Masasında Türk Milleti Yoktur!

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Ulusal » İsmet Büyükataman: Zillet Masasında Türk Milleti Yoktur!

İsmet Büyükataman: Zillet Masasında Türk Milleti Yoktur!

Sosyal Medya Üzerinden Söz Düellosu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın İYİ Parti Genel Başkani Meral Akşener’in Cumhur İttifakını hedef alan sözlerine twitter üzerinden cevabı şu şekilde oldu.

1- Milletimizin gözünün içine baka baka yalan söylemekten kaçınmayan, Atatürkçüpozları kesen İP Genel Başkanı Meral Akşener; Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine kök ten düşman olan HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’yla mı Cumhuriyet değerlerine sahip çıkacaksınız?
2- Anayasanın ilk dört maddesine göz diken Ali Babacan, anadilde eğitim isteyen Ahmet Davutoğlu, terörist Demirtaş’a özgürlük isteyen Kılıçdaroğlu ve yerel yönetimlere özerklik diyerek bölünmeye kapı aralayan CHP’yle mi Türkiye’nin birlik ve beraberliğini sağlayacaksınız?
3- İP Genel Başkanı’nın sığıntı durumuna düşürüldüğü Zillet Masası’nda Türk milleti yoktur, cumhuriyet yoktur, bağımsızlık ve beraberlik yoktur. Zillet masasında olsa olsa FETÖ ve PKK taleplerine göz kırpma, teröristlere özgürlük vaadi ve Türkiye
düşmanlarına umut vardır!
4- Cumhuriyetimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kararlı mücadelesi, aziz milletimizin yüksek fedakârlığı ile kurulmuştur. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuran irade bugün Cumhur İttifakı’nda vücut bulmuş ve Türk Yüzyılının kapısını Cumhur İttifakı ile aralanmıştır.

Yorum yapın