Şükrü Erdem: İlçemizin Geleceği İçin Gençlerle Çalışacağız

Photo of author

Anasayfa » Haberler » Yerel » Şükrü Erdem: İlçemizin Geleceği İçin Gençlerle Çalışacağız

Şükrü Erdem: İlçemizin Geleceği İçin Gençlerle Çalışacağız

Mustafakemalpaşa’da gençlerle bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, “İlçemizin geleceği için gençlerle birlikte çalışacağız. Erdemli belediyecilikte gençlerimiz için umutsuzluğa yer yok” dedi.

Seçim çalışmalarına iftar sonrasında Bursa Caddesi’nde devam eden Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, esnaf ve kafeleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Esnafın sorunlarını dinleyen Erdem, Mustafakemalpaşa için kalkınma çalışmalarına hız vereceklerini, esnafı ferahlatacak uygulamaları hayata geçireceklerini ifade etti.

Erdem ziyaretleri sırasında bir araya geldiği gençlerle de sohbet etti. Gençlerin istihdam sorununu çözecek adımları atacaklarını belirten Erdem, “Gençlik bizim her şeyimiz. Mustafakemalpaşa’nın gençleri için işsizlik, aşsızlık sorun olmayacak. Bu ilçede hep birlikte geleceği hazırlayacak potansiyel var.” dedi. Gençlerin ‘erdemli belediyecilik’ ile umutsuzluğuna son vereceklerini ifade eden Erdem, 31 Mart ile kötü gidişata son vereceklerini söyledi ve desteklerini beklediğini ifade etti.

Yorum yapın