BEV, Yurt İçin Temel Atmaya Hazırlanıyor

Photo of author

Anasayfa » Haberler » STK » BEV, Yurt İçin Temel Atmaya Hazırlanıyor

BEV, Yurt İçin Temel Atmaya Hazırlanıyor

Balkantürk Eğitim Vakfı (BEV) Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Uslu, Başkan Yardımcısı Adnan Sözeri ile Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Türkdönmez Nilüfer Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan BEV Başkanı İlhan Uslu, Nilüfer Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan’a Vakıf çalışmaları hakkında bilgi verirken, “Burslar başta olmak üzere eğitime katkı sağlamak adına önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu dönemde, Nilüfer’de yapımına başlayacağımız ve 1-2 ay içinde temelini atacağımız kız öğrenci yurdu ile ilgili yoğun bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

BEV Kız Öğrenci Yurdu’nun Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle kampüsüne çok yakın bir lokasyonda Nilüfer Belediyesi’nin tahsis ettiği bir alanda yapılacağını söyleyen BEV Başkanı İlhan Uslu, Nilüfer Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan’ı temel atma törenine davet etti.
Nilüfer Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan da, Balkantürk Eğitim Vakfı yönetiminin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirtirken, BEV Başkanı İlhan Uslu ve yönetiminde başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Yorum yapın